Блог про SEO для новачків

Вибачте, сторінка знаходиться у розробці, перейдіть на іншу мову

Блог про SEO

Ідея блогу про SEO

Понад 10 років самостійно просував сайти компанії, на якій працював. Здійснював безліч помилок і розчарувань. Основна проблема в тому, що немає доступних посібників або книг з SEO просування. Знання доводилося з крихти збирати з різних джерел. В основному це статейний матеріал на сайтах послуг СЕО.
У процесі роботи сформувалося бажання створити блог про SEO. Це можливість глянути на СЕО з боку бізнесмена, підприємця. Мета даного проекту, скласти якийсь алгоритм, керівництво, чек листи для виведення ринку будь-якого товару. Безперечно. змінюється алгоритм пошукових систем, змінюються бізнес-процеси та технології. Посібник з просування також має змінюватися, ґрунтуючись на досвіді експертів.

Цілі блогу

  • Зібрати групу однодумців для обміну досвідом самостійного просування сайту
  • Використовувати накопичений досвід для складання керівництва з СЕО просування
  • Експерименти з виведення сайту у ТОП
  • Дослідження ринку SEO, компаній, що надають цю послугу

Просувати сайт самостійно можна, але мало ефективно, якщо не користуватися якоюсь зовнішньою підтримкою. В ідеальному випадку це спільнота чи партнери, з якими можна ділитися робочими схемами. Інакше ви постійно варитиметеся у власному соку і скочуватиметеся до рутини. Саме цей проект має допомогти тим, хто планує самостійне СЕО просування сайту.

Із задоволенням відповім на запитання, поділюсь інформацією. Буду радий критиці та слушним зауваженням.