Як ефективно просувати сайт самостійно, якщо не вистачає знань та досвіду?

Послуга SEO супровіду сайту

Як це працює:

Потрібно витратити дуже багато часу, щоб вивчити всі тонкощі SEO. Але навіть досвідчені фахівці не застраховані від невдач. Тим більше, це складно новачкові і при цьому ще займатися власним бізнесом. Найкращим варіантом буде замовити послугу SEO супроводу. SEO компанія допомагає зробити аналіз сайту, виконати комплекс робіт із оптимізації проекту. Розробляє стратегію та план просування сайту на кілька місяців. Видає чек-листи для оптимізації сайту та наповнення контентом. А всі виправлення на сайті замовник виконує самостійно. При цьому вся відповідальність лягає на ньому. Через два 2-3 місяці робиться наступний аудит і вносяться коригування у стратегію.

Ця послуга поки що не користується популярністю. Здебільшого про SEO супровід говорять на етапі розробки сайту. Загалом ця послуга не виражена у вигляді конкретної комерційної пропозиції з цінами та термінами. Оптимальним варіантом буде надання допомоги у тих питаннях, де замовник почувається невпевнено. Одночасно з цим відбувається навчання та отримання необхідних навичок.

Що включає послуга SEO супроводу сайту

Налаштування SEO сайту, підготовка сайту до просування (робиться одноразово):

1. Комплексний аудит сайту
2.Конкурентний аналіз
3.Формування стратегії просування
4.Збір та кластеризація семантики
5.Оптимізація сайту
6.Розширене налаштування систем аналітики
7.Контент план
8.Посилальна стратегія

SEO підтримка сайту (щомісяця або при необхідності):

1.Контроль застосування правок на сайт
2.Консультації із завдань проекту
3. Коригування стратегії та плану просування сайту

Переваги даної послуги порівняно із звичайним SEO просуванням

1.Економія коштів на просування. Чому це краще працює? Замовник набагато більш мотивований для розкручування свого проекту. Він може швидше, у великому обсязі наповнювати та оптимізувати контент сайту. Особливо це стосується рутинної роботи з чек-листів. Це можна робити безкоштовно або залучаючи працівника за 500 дол. у місяць. Але не за 20 дол. на годину, як вимагає SEO компанія (3360 дол. на місяць). Замовник все одно займається своїм сайтом (товари, послуги, прес-релізи). Йому треба підказати, як це правильно робити із позиції SEO.

2.Фокусування на доходах сайту. Спочатку стратегія повинна розроблятися з націленістю на продаж та отримання прибутку. Тепер відповідальність більшою мірою лягає на Замовника і немає сенсу прагне до дутих показників з трафіку або позицій, притягнутих за вуха звітами

3.Можливість контролювати всі процеси розкручування та самостійно на них впливати

4.Паралельне навчання та напрацювання навичок Інтернет маркетингу

Чому SEO просування треба проводити регулярно

SEO є безперервним процесом. Сайт, що потрапив у ТОП, вимагає подальшої SEO підтримки з наступних причин:

1. Виходять апдейти пошукових систем. Через оновлення алгоритму, сайт може по-іншому ранжуватися. Коливання позицій сайту можуть відбуватися щомісяця
2. З’являються нові тренди SEO. Змінюються методики та підходи просування
3. Виникають нові публікації. Пошуковик та користувачі віддають перевагу сайтам, на яких інформація більш актуальна
4.Утворюються сучасні ключові слова та фрази
5.Сторінка створюється під конкретний ключовий запит. Але згодом з’ясовується, що сторінка починає ранжуватися за іншим ключовим словом. Це слово може бути не зовсім релевантним вмісту контенту. Також може виникнути конкуренція з іншою сторінкою, оптимізованою під такий самий запит. Обидві сторінки можуть втратити свої позиції у пошуку Google.