Переваги роботи з приватним SEO фахівцем

1.Персональний підхід. Ви працюватимете безпосередньо з фахівцем, а не з акаунт-менеджером. Він зможе краще зрозуміти ваші цілі та завдання, а також специфіку вашого бізнесу. Вам буде доступний більш гнучкий підхід до роботи з урахуванням ваших побажань та змін у проекті. Він зможе надавати щоденну допомогу вашій команді з оперативних питань.

2. Економія бюджету. Як правило, послуги приватного SEO фахівця коштують дешевше, ніж послуги агенції. Ви можете вибрати пакет послуг, який відповідає вашим потребам та бюджету. Вам не доведеться оплачувати роботу команди фахівців, якщо вам не потрібні всі послуги. Також це буде значно дешевшим, ніж наймати співробітника в штат.

3.Контроль над процесом. Ви матимете повний контроль над ходом роботи та зможете вносити зміни до стратегії просування. SEO-фахівець регулярно надаватиме вам звіти про результати своєї роботи. Ви зможете безпосередньо ставити запитання спеціалісту та отримувати від нього докладні відповіді.

4.Досвід та знання. Приватні SEO фахівці, як правило, мають великий досвід роботи в SEO просуванні. Вони можуть бути експертами у певній ніші, що може бути корисним для вашого бізнесу. Ви можете ознайомитися з портфоліо спеціаліста та відгуками його клієнтів перед тим, як розпочати роботу.

5.Гнучкість. Приватний SEO оптимізатор, як правило, більш гнучкий у своїй роботі, ніж агенції. Він може підлаштуватися під ваш графік та ваші потреби. Вам буде простіше внести зміни до плану роботи або призупинити його за необхідності.

6.Конфіденційність. Працюючи з приватним SEO-фахівцем, ви можете бути впевнені, що ваша конфіденційна інформація буде захищена. Фахівець не буде ділитися інформацією про ваш бізнес із третіми особами.

7.Навчання та розвиток. Приватний спеціаліст навчить усім технікам SEO просування, забезпечить необхідним інформаційним матеріалом. Надалі можна самостійно просувати сайт та покращувати його позиції у пошукових системах.

Найбільш поширені проблеми, які виявляються під час аудиту сайту

  1. Домашня та внутрішні цільові сторінки не оптимізовані під ключові слова, які шукають потенційні клієнти.
  2. Цільові сторінки надмірно оптимізовані та містять ключові слова для безлічі дуже конкурентних тем. Змішавши всі ці ключові слова на одній сторінці, ви не зможете ранжуватися по жодному з них на першій сторінці. Для кожного ключового слова (або набору ключових слів на одну й ту саму тему/послугу) потрібно окрема цільова сторінка з вмістом не менше 800 слів.
  3. Повільна швидкість завантаження знижує коефіцієнт конверсії та органічний рейтинг у Google.
  4. Технічні помилки на сайті, такі як помилки 500 та 404, дублі сторінок, непрацюючі вихідні посилання, неправильно налаштований файл robot.txt і т.д.

Чому SEO просування треба проводити регулярно

SEO є безперервним процесом. Сайт, що потрапив у ТОП, вимагає подальшої підтримки з наступних причин:

  • Виходять апдейти пошукових систем. Через оновлення алгоритму, сайт може по-іншому ранжуватися. Коливання позицій сайту можуть відбуватися щомісяця
  • З’являються нові тренди SEO. Змінюються методики та підходи просування
  • Виникають нові публікації. Пошуковик та користувачі віддають перевагу сайтам, на яких інформація більш актуальна
  • З’являються нові ключові слова та фрази
  • Ранжується не релевантна сторінка. Сторінка може почати ранжуватися за ключовим словом, яке не є релевантним вмісту контенту. Також може виникнути конкуренція з іншою сторінкою сайту, оптимізованою під такий самий запит. Цей процес називається канібалізацією. Обидві сторінки можуть втратити свої позиції у пошуку Google.

Автор статті: Вадим Рибалко, SEO самостійно

seobud@ukr.net

Фото автора SEOBUD