Крок №1. Правильно організувати свою роботу

Коли ви самостійно займаєтеся СЕО, умовно час розподіляється наступним чином: вивчення методик seo-оптимізації, аналітика, безпосередня робота над сайтом
Тобто безпосередньо практичну роботу ви виділяєте лише третину свого часу. Допустимо, ви можете приділити сайту 3 години на день. З них лише одну годину ви витратите на покращення якості ресурсу. Ці показники можна значно змінити, якщо слідувати надійним посібникам та перевіреним робочим схемам. Щоб займатися просуванням самостійно, треба мати досить велику кількість інформації. Ця інформація найчастіше не зібрана в одному місці та не структурована. Вона може бути застаріла чи суперечлива. Інформацію необхідно фільтрувати, виділяючи найкорисніше.

Навіть маючи потрібні знання, ви повинні постійно пам’ятати їх. Багато чого забувається або вимагає правок, доповнень. Набагато простіше, коли під рукою є керівництво, яке можна використати у справі. Цей посібник має бути не просто книгою, яка може застаріти за кілька днів. Інформація повинна оновлюватися відповідно до нових трендів пошукової оптимізації. Ідея полягає в тому, щоб на базі цього блогу скласти таке керівництво. Якийсь алгоритм розкрутки будь-якого бізнесу самостійно методами Інтернет-реклами.

Крок №2. Отримати базові знання з SЕО просування

  • Можна вивчати всі тонкощі СЕО з різних інформаційних статей. Немає чітких посібників. Алгоритм гугл має понад 200 параметрів аналізу.
  • Кожен експерт може тлумачити їх по-своєму. Але є низка основних положень, які працюють незалежно від часу та змін алгоритмів пошуковика
  • Скористайтеся вступною інформацією для початківців з посібника Google
  • Пройти курси навчання СЕО оптимізації google. Є безкоштовні тренінги
  • Читання книг з оптимізації
  • Вивчити пропозиції SEO-агенцій

Крок №3. Переконатись, що ваш продукт конкурентний і на нього є попит

У вас сформований бізнес-проект, і ви точно знаєте, які напрями треба розвивати. У разі сумнівів щодо попиту та конкурентності, то краще продукт спочатку провести тестування у контекстній рекламі. СЕО просування має довгострокову перспективу. Витративши багато зусиль, ви опинитеся у ТОП. Але потім може з’ясуватися, що даний продукт не є конкурентним і бізнес вимагає коригування.

Крок №4. Провести аналіз та переконатися, що SЕО оптимізація google є найбільш ефективним видом реклами для вашого бізнесу

Слід розуміти, навіщо вам необхідно СЕО. Якщо отримати клієнтів, то є інші способи: контекстна реклама, соціальні мережі тощо. Як розібратися який вид реклами найефективніший для вашого бізнесу? Напевно більшість SEO компаній орієнтуються на великих клієнтів. Там обов’язково є маркетолог, який аналізує види Інтернет-реклами та обирає найбільш оптимальний. За відсутності штатного маркетолога рішення необхідно ухвалити самому.


Порівняння рентабельності SEO та контекстної реклами

Крок №5. Спланувати стратегію SЕО просування своїми руками

Як відомо, є три основні стратегії: підвищення позицій у пошуковій видачі, збільшення органічного трафіку та розширення цільової аудиторії. Частиною стратегії може бути вибір просування за низькочастотними, середньочастотними та високочастотними запитами. Просування може здійснюватися статейним матеріалом у блозі. Можна створювати нові посадкові сторінки або працювати над розвитком старого матеріалу. Часто виведення окремих позицій у ТОП10 не може помітно вплинути збільшення кількості клієнтів. Необхідний глибший і зважений підхід.

Крок №6. Розпочати внутрішню оптимізацію

Є кілька способів внутрішньої оптимізації:

  •  Академічний. Оптимізація за рекомендаціями ГУГЛ, чек-листами експертів SEO ринку. Створюючи сайт, ви не можете одночасно проводити конкурентний аналіз усіх сторінок. Для цього потрібно дуже багато часу. Тому починають оптимізацію за прийнятими правилами та принципами.
  • Конкурентний. Орієнтуватися на інших конкурентів із ТОП. Вносити виправлення після проведення конкурентного аналізу. Ви визначились із основними категоріями товарів чи послуг. Розставили пріоритети. Під них робляться посадкові та проводиться конкурентний аналіз.
  • Експериментальний. Вносити зміни та відслідковувати результати конверсії, наприклад, у Google Analytics. Додаєте фішки, яких немає конкурентів, але можуть бути корисними для вашого ресурсу. Бездумно внесені редагування з урахуванням конкурентного аналізу не завжди приносять позитивний результат.
З чого почати самостійне просування сайту

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *